Feedback
Sheraton Çesme Hotel, Resort and Spa
Sifne Caddesi, No. 35, llica, Cesme Izmir, 35940 Türkiye
Harita Telefon: +90 232 750 00 00 Bize Ulaşın Duyurular 00°F / 00°C 20:26
Sheraton Cesme Hotel, Resort and Spa

Botanica Termal Spa Bilgilendirme

Spa İlkeleri

Rezervasyonlarınız ya da bakımlarımız ile ilgili herhangi bir soruda, lütfen bizi arayınız ; +90 232 750 00 00

12 yaş ve üzeri misafirlerimizi kabul edebiliyoruz.

Üzerinizi rahatça değiştirip, rahatlamanız için lütfen bakımınızın saatinden en az 30 dakika önce geliniz. Her bakım alışınızda Termal havuzlar, Sauna, Buhar Banyosu, Macera Duşu, Kar Çeşmesi, Türk Hamamı, Tepidarium ve Talassoterapi havuzunu kullanmaya davetlisiniz.

Spa içerisinde sizlere lüks bornoz ve tek kullanımlık terliklerinizi tedarik ediyoruz. Bornozunuzun içine rahat bulduğunuz bir giysi giyebilirsiniz.

Misafirlerimizin huzurlu olarak dinlenmelerini sağlamaya çalışmaktayız. Sizden Spa'ya giriş anında cep telefonu ve çağrı cihazınızı kapatarak bizlere yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Tüm personelimiz, terapist ve estetisyenlerimiz yüksek eğitimli, sizlerden gelen soruları yanıtlamaya hazır ve doğru bakımı size önermede yardımcı olabilecek niteliktelerdir.

Rezervasyonunuzda değişiklik yapmak istemenizi anlayışla karşılıyoruz. Rezervasyon saatinde gelemeyeceğiniz durumlarda, diğer misafirlerimizi de düşünerek 4 saat öncesinden bize haber vermenizi rica ediyoruz. Terapistlerimizin zamanı , terapileri süresince misafirlerine hizmet için ayrılmıştır. Buna göre 4 saat öncesinden haber verilmeden iptal ettirilen terapilerin toplam ücretlerinin % 50' si oda hesabına aktarılacaktır.

Toplam ödemelerinizi oda hesabınıza transfer edebiliriz. Ayrıca nakit ve kredi kartı ödemelerinizi de kabul etmekteyiz.

Sabah 8, akşam 8 saatleri arasında, yedi gün boyunca hizmetinizdeyiz.