Feedback
Sheraton Çesme Hotel, Resort and Spa
Sifne Caddesi, No. 35, llica, Cesme Izmir, 35940 Türkiye
Harita Telefon: +90 232 750 00 00 Bize Ulaşın Duyurular 00°F / 00°C 6:51
Sheraton Cesme Hotel, Resort and Spa

Cilt Bakımları

Thalgo

Thalgo arındırıcı cilt bakımı, diğer tüm spesifik cilt bakımlarına başlamadan önce uygulanması gereken temel cilt bakımıdır. Cilt tipinize en uygun genel temizleme işlemi içeren bakım sonrasında estetisyenimizin size önereceği cilt bakımının çok daha etkili olmasını sağlayacaktır. (60 dakika)

Hücre yenileyici özellikleri içeren yüksek oranda vitamin ve minerallere sahip Crispus su yosunu ihtiva eden bu bakımın ardından cildinizde gözle görülür hoş bir parlaklık ve rahatlama oluşur. (60 dakika)

Vitamin takviyesine ihtiyaç duyuyorsanız, yenilenmiş ve enerji dolu olarak yaşama hazırlanmak istiyorsanız bu bakım tam size göre… Kuru ve çok kuru cilt tipleri için hazırlanmış olan bu bakım cildinizi besler ve yenilenmesini sağlar. (60 dakika)

Hassas cilt tipleri için rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi olan Cold Marine cilt bakımı sonrasında cildiniz berrak ve pırıl pırıl bir görünüm kazanacak. (60 dakika)

Antiseptik ve dengeleyici bir bakım olan Thalgodermyl cilt bakımı ile özellikle aşırı yağ üretimi yapan ciltler için etkili ve derinlemesine temizleme işleminden sonra cildin nem dengesini ayarlayarak fazla sebum salgılarını stabilize eder. Pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt sizi saracak. (60 dakika)

Deniz yosunu vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Pudra şeklindeki yosunun sıcak su ile yapılan maskesi tüm vücuda uygulanır. Yosun uygulaması ile vücudunuz toksinlerden arınacak ayrıca zayıflama veya selülit tedavisinde de çok iyi sonuçlara ulaşacaksınız. (60 dakika)

Mat, donuk ve solgun ciltlere oksijen ve enerji verir. Cildinize ışıltılı bir görünüm kazandırır. (60 dakika)

Bu bakım ile göz çevresindeki kırışıklık ve dokudaki elastikiyet kaybına karşı koruyucu bir bakım sağlanmasının yanı sıra mevcut olan kırışıklıklarda azalma olur. (45 dakika)

Size konforu hissettirecek olan bu bakım yüzünüzün nem seviyesini düzenler, cildinizi yumuşatır, kırışıklıkları azaltır. (75 dakika)

Hyaluronic, deniz asit molekülleri sayesinde aktif maddelerin ciltte emilimini sağlayan yeniden dolgunlaştırıcı, kırışıklıkları önleyici bir üründür. Gençlik iksiri olarak tanımlayabileceğimiz bu özel bakım ,içeriğinde yer alan hyluronic asit ile cildi pürüzsüzleştirirken aynı zamanda kırışıklıklarla içeriden mücadele ederek ince çizgileri yok eder ve derin kırışıklıkları doldurur. (60 dakika)

Vücudumuzda özellikle cilt içinde doğal olarak bulunan destek lifleri kolajen ve elastin üretimine yardımcı olur. Marine Hyaluronic Acid molekülleri ve Marine Silicium bileşimi ile ciltte hyaluronic asit sentezi desteklenir. Kırışıklıklarda düzelme,ciltte yoğun yenilenme, toparlanma ve sıkılaşma izlenir. (75 dakika)

L'Elixir cildinizin yeniden yapılanmasına yardımcı olur, cildinizin ihtiyaç duyduğu besinleri bulundurur, kırışıklıklara karşı yardım eder ve size yüksek konfor hissi verir. Bu bakımın ardından cildiniz kendini yenilediğinden uzun süre canlı kalır, teniniz yumuşaklık ve parlaklık kazanır. (75 dakika)