Feedback
Sheraton Çesme Hotel, Resort and Spa
Sifne Caddesi, No. 35, llica, Cesme Izmir, 35940 Türkiye
Harita Telefon: +90 232 750 00 00 Bize Ulaşın Duyurular 00°F / 00°C 20:53
Sheraton Cesme Hotel, Resort and Spa

Vücut Bakımları

Diğer Vücut Bakımları

Bali’de 60 ayrı bitki tozunun karışımı ile yapılan ve toksinleri atarak tüm gözeneklere bitki özlerini taşıyan mucizevi peelingdir. İşlem sonrası pürüzsüz bir cilde kavuşulur. (50 dakika)

Üzüm çekirdeği cildin bağ dokusunda bulunan kollajeni güçlendiren ve cildi dinçleştiren doğal bir mucizedir. Kırmızı üzüm çekirdeğinin mucizeleriyle birleştirilen bu peeling bakımda ölü derilerinizden kurtulacak ve cildinize derin bir ferahlık kazandıracaksınız. (40 dakika)

Vücudunuzu ölü deriden arındırmak için muhteşem bir terapi. Deniz tuzu ve özel aromaterapi yağları ile tüm vücudunuza uygulanacak Deniz Tuzu Peelingi ile cildinizin derinlemesine nefes aldığını hissedeceksiniz. (30 dakika)

Altı farklı programı ile sağlık, güzellik ve iç huzur üçgeninini birleştiren harika bir terapi cihazı. Aromatik yağlar ve çamur uygulama ile kombine edilebilir. (50 dakika)

Ozon, oksijen ve ionize buharın bileşimiyle, doğal bir şekilde kandaki oksijen miktarını arttırarak metabolizmayı hızlandırır ve organizmayı canlandırıp temizler. (20 dakika)