Feedback
Sheraton Çesme Hotel, Resort and Spa
Sifne Caddesi, No. 35, llica, Cesme Izmir, 35940 Türkiye
Harita Telefon: +90 232 750 00 00 Bize Ulaşın Duyurular 00°F / 00°C 20:35
Sheraton Cesme Hotel, Resort and Spa

Vücut Bakımları

Thalgo

Deniz yosunu vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Pudra şeklindeki yosunun sıcak su ile yapılan maskesi tüm vücuda uygulanır. Yosun uygulaması ile vücudunuz toksinlerden arınacak ayrıca zayıflama veya selülit tedavisinde de çok iyi sonuçlara ulaşacaksınız. (60 dakika)

Deniz çamuru, mineral ve elementler açısından zengin içeriği ile cildi arındırır, gözenekleri açar, toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlar. (60 dakika)

Thalgo ürünleri eşliğinde yapılan inceltme ve şekillendirme tekniği olan Slim & Sculpt ile kendinizi herzamankinden daha formda ve hafif hissedeceksiniz. (75 dakika)

Thalgomince özellikle lokalize kilo sorunları için geliştirilen çok etkili bir vücut bakımıdır. Yağ birikimlerinin yoğun olduğu bölgelerde bulunan yağları elimine eder, kan dolaşımını düzenler ve kas yorgunluğunu azaltır. (60 dakika)

Soğuk bir maske olan Frigi-Thalgo bakımı özellikle yorgun, ağrılı bacakların rahatlatılması, kalça ve bacaklarda bulunan selülitlerin kontrol altına alınması için mükemmel bir bakımdır. (60 dakika)

Deniz mineralleri ve aktif maddelerin cilde nüfus etmesini sağlayarak göğüs dokusunun elastikiyetini arttırır ve sıkılığının korunmasını sağlar. (45 dakika)